понедельник, 3 марта 2014 г.


Երեկ ծնունդս էր,                                 
ինչու՞ չկայիք          
այսօր կնունքս է
ինչու՞ չկաք,
վաղը թաղումս է,
հուսով եմ՝ կգաք:

Комментариев нет:

Отправить комментарий