Страницы
Главная страница
понедельник, 3 марта 2014 г.
Երեկ ծնունդս էր,
ինչու՞ չկայիք
այսօր կնունքս է
ինչու՞ չկաք,
վաղը թաղումս է,
հուսով եմ՝ կգաք:
Комментариев нет:
Отправить комментарий
Следующее
Предыдущее
Главная страница
Подписаться на:
Комментарии к сообщению (Atom)
Комментариев нет:
Отправить комментарий